Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magánéleti levelet kéne irnom...

Magánéleti levelet kéne irnom segitesz?

Figyelt kérdés

A magánéleti szövegtípusokat a kötetlen társas érintkezésben használjuk. A kommunikációs funkciók változatossága jellemzi őket. Gyakoriak bennük a tagolatlan mondatformák. A szövegformálás szempontjából nem olyan átgondolt a tagolásuk, kevésbé következetes felépítésük.


De nem tudom elkezdeni mert arrol kell irni hogy leérettségiztem sikeresen.. de ezt hogy fogalmazzam meg


2011. jún. 19. 10:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Holnapra kéne aki jó ebben vagy van valami ötlete kérem segitsen..
2011. jún. 19. 11:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Én valami ilyesmit írnék,


Szia ....,


Ne haragudj, hogy rég nem jelentkeztem, de készültem az értettségire, de képzeld el, sikeresen leérettségiztem (dátum). A vizsga nem volt egyszerű. Hétfőn volt a magyar írásbeli, ahol én .... tételt választottam, X oldalt írtam, és kiderült X lett a jegyem, aminek örültem nagyon. Kedden volt a matek, amitől nagyon féltem. stb stb...

Majd írj a szóbeliről is, hogy milyen volt.

Írd le, hogy történt e extrém eset. Pl.: valakit kizártak, mert puskázott. Írd le, hogy valamiből kevesen mentek csak át...


Veled mizu van?


Szia, Puszi (amit akarsz :)))

Remélem tudtam segíteni. :)

2011. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi igen tudtál nagyon szépen köszönöm még 1x (:
2011. jún. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!