Egy deciliter az hány köbcentiméter?


És egy liter, az hány köbdeciméter?



lécci:( Köszi a válaszokat :)


2011. ápr. 13. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

100

1

2011. ápr. 13. 16:13
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)))))))))
2011. ápr. 13. 16:15
 3/8 A kérdező kommentje:

Héjjj!!


Egy liter az hogy lehet egy köbdeciméter??? :D

2011. ápr. 13. 16:20
 4/8 Fuuton ***** válasza:

1 liter = 1 dl^3 => 1 dl^3 = 1 * 10^-3 cl^3


magyarul 1 liter = 0,001 köbcentiliter

2011. ápr. 13. 16:27
 5/8 Fuuton ***** válasza:

Bocsi, elnéztem.


1 liter = 1 dl^3 => 1 dl^3 = 1 * 10^3 cl^3


magyarul 1 liter = 1000 köbcentiliter

2011. ápr. 13. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egy liter az hogy lehet egy köbdeciméter??? :D"

úgy hogy annyi. matek óra 3. osztály

2011. ápr. 13. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Fuuton!

Köbcentiliter??? Annak semmi értelme nincs! Azért ne zavard már ennyire össze a kérdezőt!

Amit írtál, helyesen:

1 liter = 1 dm^3 => 1 dm^3 = 1 * 10^3 cm^3

magyarul 1 liter = 1000 köbcentiméter

2011. ápr. 13. 19:13
 8/8 Fuuton ***** válasza:
igen, bocsi, figyelmetlen vagyok néha, de a számolásom jó volt
2011. ápr. 13. 19:34