És egy liter, az hány köbdeciméter?
lécci:( Köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 13. 16:10
2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)))))))))
2011. ápr. 13. 16:15
3/8 A kérdező kommentje:
Héjjj!!
Egy liter az hogy lehet egy köbdeciméter??? :D
2011. ápr. 13. 16:20
4/8 Fuuton válasza:
1 liter = 1 dl^3 => 1 dl^3 = 1 * 10^-3 cl^3
magyarul 1 liter = 0,001 köbcentiliter
5/8 Fuuton válasza:
Bocsi, elnéztem.
1 liter = 1 dl^3 => 1 dl^3 = 1 * 10^3 cl^3
magyarul 1 liter = 1000 köbcentiliter
6/8 anonim válasza:
"Egy liter az hogy lehet egy köbdeciméter??? :D"
úgy hogy annyi. matek óra 3. osztály
7/8 anonim válasza:
Fuuton!
Köbcentiliter??? Annak semmi értelme nincs! Azért ne zavard már ennyire össze a kérdezőt!
Amit írtál, helyesen:
1 liter = 1 dm^3 => 1 dm^3 = 1 * 10^3 cm^3
magyarul 1 liter = 1000 köbcentiméter
8/8 Fuuton válasza:
igen, bocsi, figyelmetlen vagyok néha, de a számolásom jó volt