Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vízzel kapcsolatos előadást...

Vízzel kapcsolatos előadást kell tartanom az osztálytársaimnak. Valami jó témát ezzel kapcsolatban? Cím?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Feltételezem közepiskolás vagy.


1) Afrikában az emberek nehol egy hejröl hasznaljak az ivovizet a házi alatokal együt / még csorda iszik ök meritik a vizet a tavacskabol/.

2) Világ édes viz keszlete 3 százalek / remelem jol emlekszem/ az ösz vizeknek, és abol is csak a töredek hasznalhato.

3) Ásvány viz forasok Magyarorszagon, felhasználása.

4) Szényviz tisztito telepek

5) Vizimalmok / regi idökben/ Mo.


Remelem lész kedvedre valo tema.

2011. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 1. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindenből témából összecsipegetnék egy keveset, de az előadásom témáját mindenképpen valami olyasmire hegyezném ki, hogy mennyire is fontos számunkra az ivóvíz, és milyen rohamosan is fogy. Miért fontos a víz, mennyi egy ember/ háztartás napi átlag vízfogyasztása, ebből mennyi pazarlás, mivel lehetne vizet spórolni, miket próbálnak kutatók tenni azért, hogy korlátozni tudják a pocséklást stb. Szerintem ez egy nagyon érdekes téma, és mindenképpen próbálnám felhívni a társaim figyelmét az ilyen dolgokra! :)

Az is fontos hogy milyen tantárgy keretein belül kell előadást tartanod, ha mondjuk kémia, akkor a víz kémiai tulajdonságait sem árt belevenni, ha fizika akkor a fizikai tulajdonságait, és így tovább...

2011. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Poénból ezt bedobhatnád:

[link]


ui: dihidrogén oxid=H2O

2011. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A víz, mint életfeltétel; A víz pocséklása; Országok, ahol annyira szennyezett a víz, hogy fogyasztásra sem alkalmasak (pl. Brazília) stb... Nem tudom, hanyadikos vagy, de én 7-es és az egyik osztálytársam is hasonlóról tartott kiselőadást.
2011. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 descent válasza:
Én címnek és témának is a "víz" szót ajánlom, bár meglehet, kicsit elkésett a tanácsom...
2016. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!