előre is köszönöm nektek,hogy segítetek2011. márc. 30. 12:58
1/1 fjps válasza:
1 festő: (6/1)*8 = 48 nap
2 festő: (6/2)*8 = 24 nap
3 festő: (6/3)*8 = 16 nap
4 festő: (6/4)*8 = 12 nap
és így tovább