A nyári szünetben az ikolát 6 festő 8 nap alatt festu ki. Mennyi idő alatt fstené ki az iskolát ugyanilyentempót felételezve 1,2,3,4,812,105 festő?

előre is köszönöm nektek,hogy segítetek
2011. márc. 30. 12:58
 1/1 fjps ***** válasza:
100%

1 festő: (6/1)*8 = 48 nap

2 festő: (6/2)*8 = 24 nap

3 festő: (6/3)*8 = 16 nap

4 festő: (6/4)*8 = 12 nap

és így tovább

2011. márc. 30. 13:52