Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tudnám súlyosbítani a...

Hogyan tudnám súlyosbítani a helyzetet? (fogalmazás)

Figyelt kérdés

A történet maga annyi, hogy van egy nő, aki megölte a saját apját. Az apja pedig egy jótevő volt, még szobrot is emeltek az emlékére (a napjaink előtti időket öleli fel, mert tudom, hogy manapság már nem emelnek egy emberről szobrot csak azért, mert egy kisvárosban meg akarta szüntetni a nyomort...)


A felvezetés a férfiról szól, mennyi mindent megtett az életében, majd meghalt. Ezt a lánya meséli, aki nem tett említést, hogy a férfi az apja... és hogy ő ölte meg. Szóval az olvasónak hogyan lenne érdekesebb? Olyat szeretnék, hogy a végén az érződjön, hogy úúúúú. Ez durva. Tehát melyiket említse meg először? Hogy ő ölte meg ezt az embert, vagy előtte inkább ismertesse a rokoni kapcsolatot?


2011. márc. 22. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb a rokoni fokot, és aztán, hogy megölte.

Úgy jobban üt.


Beszél, beszél, beszél, majd kiderült, hogy "És ez az ember az apám volt." Hallgatóságnak leesik az álla, majd később kiderült, hogy "Megöltem az apámat."

2011. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!