Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Biológia érettségire írandó...

Biológia érettségire írandó projektmunkával kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Már a téma kiválasztásával is gondban vagyok. Nem igazán tudom, hogy miről írjak. Szóval először egy jó témaajánlást kérnék. :) (Gondoltam már pl. a drogok, alkoholok hatására, de ez lehet túl tág témakör)

Azt se nagyon tudom, hogy hogy fogjak hozzá, ha megvan a téma mivel kezdjem?

Lehet, hogy időközben lesz még néhány kérdésem, egyenlőre ennyi.

Előre is köszönöm mindenki segítségét!


2011. márc. 7. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár nappal ezelőtt raktam fel erről egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Írtak pár jó dolgot:)

2011. márc. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is: éjfél után csicsikálás ha most érettségizel :)


2.: nekünk azt mondta biosztanár hogy felesleges ilyet csinálni, mert rengeteg idő mire elkészíted, helyette 20 gyakorlati tételt 100* megtanulod és igaza volt.


Amúgy van egy ilyen könyv is ha bemész könyvesboltba ott meg tudod kérdezni, kidolgozott projektek voltak benne, hogy mit hogyan kéne elkészíteni. Vagy simán google, de ha már most ennyire nem tudod hogy mit hogy kéne akkor én inkább maradnék a gyakorlati tételeknél...

2011. márc. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Tényleg meggondolandó ez a projektmunka bevállalása...én azt hittem ez egyszerű lesz :P ( de nem az )


A középszintű tételsort a szaktanár állítja össze? Vagy megtalálom itt neten is?

2011. márc. 7. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

ennyi....

2011. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!