Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írjam meg ezt az angol...

Hogyan írjam meg ezt az angol levelet?

Figyelt kérdés

Az a feladat, hogy egy olyan barátunknak kell levelet írni aki még sosem nyaralt és meg kell írni, neki, hogy mit hogy csináljon. Az a gondom, hogy nem tudom, hogyan írjam meg a bevezetést.

Meg van adva egy pár "should" és "should't" mondat tehát ezekkel nincs baj, a tárgyalást és a befejezést tudom, csak azt nem hogy hogy kezdjem el.

Valahogy meg kell írni, neki, hogy szeretnék néhány tanácsot adni.


2011. febr. 19. 13:27
 1/1 anonim válasza:

Megpróbálok segíteni, de azért ne vedd tutira hogy jó, mert biztos hogy vannak benne hibák :) De én így írnám:


Hi Xy!:)

I heard that you haven't gone on holiday. I surprised. I think it is very important to relax once or twice a year... So i write about (my holidays/ vagy bármi amiről írni fogsz)

2011. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!