Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan mondjuk angolul azt,...

Hogyan mondjuk angolul azt, hogy. (? )

Figyelt kérdés

Én a ........ iskolába járok, és emelt angolt tanulok. (ez így hülyén veszi ki magát, tudom, de most kezdtem el járni :D)

Ha felnövök, szeretnék kimenni Amerikába, hogy ott is gyakorolhassam az angol nyelvet.


Illetve azt hogyan kell kiejteni, hogy:

My adress is (például) 4, Kossuth Street. ??


Köszönöm szépen előre is:)


2011. febr. 16. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a ...... iskolába járok, és emelt angolt tanulok. (ez

I attend the ...... school and I am learning advanced English (mi az a emelt angol? emelt-szintű?)


Ha felnövök, szeretnék kimenni Amerikába, hogy ott is

gyakorolhassam az angol nyelvet.

When I grow up, I'd like to travel to America so I can practise my English there as well.


Máj edrissz iz .... Szerintem kb. így lehetne magyarra átírni, de ebben lehet, hogy meg akarod várni valaki más válaszát, mert nekem nem épp tökéletes a kiejtésem.

2011. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintme jó az amit az előző írt :D

mi ödressz iz nek tanultuk :D

2011. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az volt a másik tippem, és akkor valószínűleg az is.
2011. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!