Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Töri házinak jegyet kapunk...

Töri házinak jegyet kapunk rá! Mi a holokauszt szó jelentése és lényege?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 19:32
 1/10 Viki233 válasza:
75%
gondolom azért adták fel h kutassatok utána és abból tanultok, nem azért h te mástól készen kapd a választ
2011. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DudoloPocok ***** válasza:
2011. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
28%
holokauszt jelentése: sok zsidó sajnáltatja magát
2011. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

ja annyira birom mikor a hozza dhasonló hülyék nyomják a rasszista dumáikat!

a holokauszt szó jelentése: égőáldozat.

1940-44 között 6 millió zsidót gyilkoltak meg.

2011. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
41%

A szó jelentése tűzáldozat.

Az a lényege hogy izraeli barátaink még több pénzt kapjanak a semmiért.

2011. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Még van olyan patika ahol ingyen kapnak gyógyszert azért , mert zsidók pedig háborúban én is szenvedtem ők némelyek le származottai még akkor nem is éltek. Onnan tudom ,mert megkérdeztem a nyírö kórházban a patikában
2011. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A holokauszt jelentése(durva tükörfordítással): Ezt jól csináltad, adj egy pacsit!

És a lényege az volt, hogy összegyűjtöttek sok zsidót, akiket dolgoztattak mint állat, közülük vagy 10-et elgázosítottak, aztán a többi, akik unták a munkát (némelyikük belehalt az unalomba) kitalálták a többmilliós áldozatokat, hogy szórakoztassák magukat. Ezt persze az amcsik, meg a többi, akik nagyon pikkeltek a németekre elkezdték híresztelni. Ezért most ebből a béna dologból kell felelnünk töriórán, a helyett, hogy a lényeges dolgokról tanulnánk.


Jah, és két dolgot megsúgnék:

Minden háborúban voltak háborús foglyok, voltak ahol jól tartották őket, és voltak ahol nem. A németek ebben a háborúban (WW2 [Nem, nem Waló Wilág 2]) olyan embereket... khmm... elnézést, valami a torkomon akadt beszéd... akarommondani írás közben. Szóval olyan embereket is dolgoztattak, akik nem harcoltak, de viszketett miattuk a németek tenyere. Ez van.

A másik pedig hogy ha csak a logikára hagyatkozunk, akkor lehetetlen volt annyi embert elhamvasztani (vagy egyáltalán összegyűjteni és kivégezni)

No meg az is érdekes, hogy amikor változott az Auschwitz-ban kirakott emléktáblán a szám, akkor... khmm... áhh, megint a torkom... Szóval akkor a 6 milliós összérték nem változott.

Hogy lehet az hogy ha a 4,5 millió helyett csak 1,5 milliót végeztek ki Auschwitz-ban, akkor ugyanúgy 6 millió marad az összlétszáma a kivégzetteknek?

A többi helyen hirtelen találtak még 3 millió áldozatot?

Elismerésem a holokaustkutatóknak. Szép munka volt megtalálni ezeket a szegény áldozatokat. Már csak az auschwitzi gázkamrát kéne megtalálni aminek nyoma sincs... valamiért...

Na de mindegy, igazán szörnyű volt a holokauszt és mindenkinek gyászolnia kellene a nap minden percében. Most vicc nélkül. Mert nagyon szörnyű volt a holokauszt. Ha mind a 60 millió... jah bocs, ez az 1950-es évekbeli szám... szóval mind a 6 milló embernek kellene adni fejenként egy napot, és akkor vezekelhetnénk azért, mert kifeszítettük Jézust a karóra és a kezébe hatalmas szögeket vertünk, és csak fröcsögött a v... jah, azok nem mi voltunk... Akarommondani vezekelhetnénk azért, mert megöltük azt a sok embert. Mert mi tettük, a két kezünkkel öltük meg őket. 10-20-30 évvel születésünk előtt tettük. Szörnyű emberek vagyunk. Ezért a 3. generációs holokauszttúlélők, akik felettébb sokan vannak, nyugodtan dézsmálhatják a mi adónkból a gyógyszerkészleteket, ahogy az előttem szóló írta. Bár nem tudom hogy mennyi igaz belőle, én nem szoktam ilyeneket kérdezni a patikában.

Tehát a lényeg, hogy remélem 4-est kapsz. De már az is sok egy ilyen részletes puskáért mint az enyém.

Bár lehet hogy már késő. Na mindegy, hátha lesz egy lusta gyerek még akit nem érdekel a holokauszt borzalma, csak önző, nemtörődöm módon jó jegyet akar szerezni a házira.

Hajrá, lehet használni ezt a kommentet! :D

2011. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DudoloPocok ***** válasza:

más-más nézőpontok :


[link]

2011. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17:49

Te beteg vagy!

2011. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 17:49-e shozzászóló

tényleg nem komplett

2013. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!