2011. febr. 3. 14:34
2/4 kanóc válasza:
-|3,2-2| + 3 = -|1,2| + 3 = -1,2 + 3 = 3 - 1,2
3/4 anonim válasza:
-|3,2-2|+3 = -|1,2|+3 = -1,2+3 = 3-1,2 = 1,8
4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. febr. 3. 17:09