-|3,2-2|+3 és eredménynek kijön 1,8 de hogy?

2011. febr. 3. 14:34
 1/4 anonim válasza:
-1,2+3=1,8
2011. febr. 3. 14:37
 2/4 kanóc ***** válasza:
-|3,2-2| + 3 = -|1,2| + 3 = -1,2 + 3 = 3 - 1,2
2011. febr. 3. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
-|3,2-2|+3 = -|1,2|+3 = -1,2+3 = 3-1,2 = 1,8
2011. febr. 3. 14:40
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. febr. 3. 17:09