Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kell írni életstratégiáról?

Hogy kell írni életstratégiáról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy gazdasági órán azt a feladatot kaptuk hogy írjuk le az életstratégiánkat. Időintervallum 28. életév (most 17 vagyok) Kell benne lennie jövőképnek, célkitűzésnek, swot analízisnek.. De nem tudom hogy kezdjek hozzá. Mégis kéne valami bevezetés vagy nemtudom. Nem kezdhetem úgy hogy "Jó munkahelyem van, sokat keresek.."
2011. jan. 30. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha van már egy kialakult világképed és elképzelésed csak akkor egyszerű ez a dolog.

Van egy ismerősöm, aki egyetemre járt de otthagyta, mert ő mindig is mást akart csinálni. Már fél éve utazgat a világban és az elmondása szerint próbál az embereknek segíteni bárhol ahol tud. Néha egy napi szállásárt mosogat és takarít a közvetlenebb embereknél.


Na én erre azt mondom hogy életstratégia. Azt nem szoktam annak nevezni, hogy jó munkája van valakinek meg 600 ezres fizetése, mert szerintem ez egyáltalán nem számít.


Szóval azt akarom mondani, gondold végig neked mi a fontos, te mitől lennél boldog. Gondold végig hogy egyszerűen vagy nehezen tudod elérni és írd le hogy x év múlva meg tudtad e valósítani, boldog vagy tőle vagy sem vagy hogy más pályára kerültél és hogy így boldogabb vagy ha az álmaidat követted volna akkor az tett volna boldoggá.

2011. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!