3/2cm= ... dm= ... m
1,25 négyzetméter=......négyzetdeciméter=.... négyzetcentiméter
1/2liter=.... köbdeciméter=.....köbméter
50tonna= .... mázsa=.... kg
2/3óra=......perc=.....másodperc
2011. jan. 18. 16:49
2/2 DudoloPocok válasza:
1,5 cm =0,15 dm=0,015 m
1,25 m^2 = 125dm^2=12500 cm^2
0,5 l(dm^3)=0,5 dm^3=0,0005 m^3
50 t= 500 q=5000 kg
2/3 ó= 60*2/3 perc =40 perc= 60*40 s= 2400 s
meg kéne tanulni !!!!!!