Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A lutri címmel kéne egy...

A lutri címmel kéne egy fogalmazást írnom. Segítenétek ebben?

Figyelt kérdés
A Légy jó mindhaláligból kell írnom vagy Lutri címmel,vagy lehet bármi más,csak a Légyjó mindhaláligból legyen.Lécci írjon le nekem valaki egy ilyen fogalmazást,vagy egy oldalt mondjatok,ahol van...Lécci hétfőre kéne,és nem érek rá megírni,mert felvételik vannak,meg tanulnom is kell mást...LÉcci
2009. jan. 31. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
kár, hogy a felvételi már megvolt, a szóbelire, ha jól tudom akkor még várni kell..úgyhogy mivel ez kiesik, lesz időd megírni a fogalmazást...ha meg nincs akkor egy kicsit felejtsd el az internetet...egy fogalmazást amúgy (főleg ha olvastad a művet) fél-1 óra alatt meg lehet írni. hajrá!
2009. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy barom, aki ír neked.
2009. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. jan. 31. 22:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Te is egy nagy barom vagy,mert ha nem tetszik a kérdés,akkor inkább ne írj.Köszi azért hogy egy számodra hülye kérdésre szántál időt,pedig úgy tudom,hogy ami nem tetszik,arra inkább nem kell időt szánni,mert úgyis hülyeség,nem?De te egy nagy barom vagy,ezért szántál egy hülyére időt,ezért is köszi!
2009. jan. 31. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó nagy barom vagyok, hogy egyáltalán olvasom ezt az oldalt, igazad van. De vállalom. :) Viszont én már legalább befejeztem az iskolát, mellesleg kitűnő eredménnyel. És sose kértem senkit, hogy írjon helyettem házit, mert nem volt hozzá pofám. De ha neked ez nem ütközik erkölcsi gátakba, akkor elveszett ember vagy.
2009. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Majd pont más ér rá neked fogalmazást írni...
2009. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pont te mondod meg ki írjon nekem fogalmazást,mellesleg én kitűnő tanuló vagyok...
2009. febr. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!