Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » "Itt állok megfürödve" regényc...

"Itt állok megfürödve" regénycímet hogyan foglalod mondatba?

Figyelt kérdés

Ragozni/változtatni nem lehet. [történethez nem kell kapcsolódnia, mármint a regény történetéhez, csak úgy]. Az "elcsúszni egy banánhéjon" volt még, de abból már írtam 5öt, ebből is annyi kéne de még csak egy van :)

Hátha nektek eszetekbe jut valami más :)


köszi szépen :)


2011. jan. 6. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt állok megfürödve, mégis tisztátalannak érzem magam.


Egy ilyen nap után csak az tesz boldoggá, hogy most itt állok megfürödve.


Két szék közzül a padlóra estem, hogy az új pozíciót nem fogadtam el, a régit meg megszüntették, így most itt állok megfürödve.


Ilyenek kellenek?

2011. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Kedvenc regényem az "Itt állok megfürödve".

2. Kata ajánlotta az "Itt állok megfürödve" című regényt.

3. Az "Itt állok megfürödve" könyvben és filmben is nagyon tetszett.

4. Végül "Itt állok megfürödve" lett a regény végleges címe.

5. Az "Itt állok megfürödve" majdnem olyan jó volt, mintha én írtam volna.

2011. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, csak hosszabbak :) de kettőt már meg is hosszabbítottam, köszi :)
2011. jan. 6. 21:59
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi második, de magával a szókapcsolattal kell :)
2011. jan. 6. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A találkozót 5-re beszéltük meg, fél 6 múlt 5 perccel, itt állok megfürödve, szépen felöltözve, kicsinosítva és még nincs sehol.


:D:D

2011. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy az autót én tényleg 2000 USD-ért vettem, és most itt állok megfürödve, mert az eredetileg kalkulált kb 500 000 forintos közteher helyett 2 000 000 forintot kér tőlem az állam.


A buli hamarosan kezdődik, én pedig itt állok megfürödve, jelmez és valamirevaló ötlet nélkül.


A Föld jelenéből (persze a múltjából) néhány évtizedet már láttam, igen keveset csináltam, tapasztaltam. A jövőjére roppant kíváncsi vagyok, és itt állok megfürödve, mert sem hozzászólni, sem tenni nem tudok.


A szerelőm elvállalta (a világ legjobb "régi" merci-szerelője), azonban mégsem tudja vállalni, így itt állok megfürödve


Ugyanakkor nagyon hasznos dolog, ez kétségtelen, fel is telepítettem azonnal az új verziót, csak most itt állok megfürödve, mivel nem indul el reboot nélkül.


Google-ből szedtem ki, valahogy majd átalakítod őket. :D

2011. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!