Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szabadon választott témakör,...

Szabadon választott témakör, de miről csináljak prezentációt, egy országról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
vmi kreatív ötlet?
2010. dec. 31. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ország jó, én is arról csináltam. Meg még csináltam olyat is, hogy különböző országok hogyan ünneplik a karácsonyt. Nekem nagyon tetszenek a más kultúráról, nemzetiségről, országról szólóak. De akár csinálhatsz állatról, egy kutyafajtáról vagy vmi ilyesmit. Remélem segítettem, és sok sikerrt hozzá:)
2010. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Készíts egy kultúrnövény kártevőiről és az ellenük való védekezés lehetőségeiről. Ez elég kreatív :) Nem mellesleg elég sok hozzáférhető anyagot találsz hozzá bárhol, képekkel.
2011. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először beszélsz a növény jelentőségéről, a termesztés jelenlegi helyzetéről hazánkban, igényeiről, itt pedig már át is térsz a kártevőire/kórokozóira, először általánosságban (pl. milyen termesztéstechnológiai elemek hiányossága miatt lépnek fel bizonyos ellenségek blabla), majd részletezed, aztán jöhet a védekezés általánosan.


Vagy készíts prezentációt egy ország gasztronómiai szokásairól, vagy adott állatfaj etológiájáról, esetleg a kisiskolások körében használt íróasztalokról s azok változásáról az iskolai tanulmányaik befejezéséig. Talán a Bababarát kórházakról, vagy a hazai cukorrépatermesztés hanyatlásáról.


Rengeteg a lehetőség, ha egyik sem jött be, bátran szólj :) még írhatok :)

2011. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!