Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Linkelnétek/küldenétek mailben...

Linkelnétek/küldenétek mailben egy jó olvasónaplót a Mester és Margaritához?

Figyelt kérdés

Igen volt már ilyen kérdés, meg a google a barátom, de nekem nem a mű értelmezése kellene, hanem a cselekmény részletes leírása.

Elkezdtem olvasni a könyvet a neten, de így kifolyik a szemem, másrészt ízlések és pofonok, de nem elég hogy hosszú, még kegyetlen unalmas is o.O


Esetleg aki látta a filmet: mennyire tér el a regénytől? Elég lenne ha csak azt nézném meg?


Előre is köszi :)


2010. dec. 26. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Netről tényleg nem jó olvasni, de szerintem vedd ki könyvtárból. Ha az első pár fejezeten túlvagy, kicsit sem lesz unalmas, sőt, sok helyen kimondottan vicces is, máshol meg elgondolkodtató. Jó, az ókori részek nekem is kicsit unalmasak voltak, ott kicsit gyorsabbra vettem a tempót, de az is kell, hogy a végén összeálljon a cselekmény. Tény, hogy hosszú, de szerintem ez nem egy nehéz olvasmány.
2010. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!