Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rómeó és Júliából-Rómeó...

Rómeó és Júliából-Rómeó jellemzés kéne kb 10 mondatban?!

Figyelt kérdés

A neten mindenhol ugyanazt találom,és ki sem fejtik rendesen,hogy miért volt pl. robbanékony,hirtelen haragú!

Előre is köszönöm <3


2010. dec. 16. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
könyvet elolvasni luxus? max fél napos olvasmány
2010. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Majdnem ez volt a kérés! Magad dolgával,kérlek :))
2010. dec. 16. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Legalább nézd meg filmben! A Rómeó és Júlia történetét nem ismerni pl. elég hogy is mondjam... poén, ha azt nézzük hogy az alap intelligenciához tartozik! Ha ismered magát a történetet, az alap konfliktus helyzetet, és a cselekményét, a fontosabb jeleneteket, azonnal ki is fogod tudni fejteni, hogy melyik szereplő miért volt olyan amilyen!
2010. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha kb képben lennél a sztorival (legalább a kötelezők röviden c. bestsellerből, ahol az eredetiben is max 60 oldalas mű, kb 10be van besűrítve), akkor tudnád, h miért lobbanékony meg hirtelen haragú.
2010. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

"Magad dolgával,kérlek "


Te tetted közzé a dolgaidat, innentől kezdve nincs olyan, hogy "magad dolgával". Bunkócskám.

2010. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam magát a könyvet,de a szövegismeretiben hosszasan ki kell fejteni a személyiségét Rómeónak. Ha ennyire tisztában vagytok vele,miért nem tudtok a kérdésemre válaszolni,ahelyett,hogy itt prédikáltok nekem több mondatban...
2010. dec. 16. 23:51
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

"Ha ennyire tisztában vagytok vele,miért nem tudtok a kérdésemre válaszolni,ahelyett,hogy itt prédikáltok nekem több mondatban..."

Talán nem az interneten kellene a házidat megoldatni másokkal, hanem egyedül nekiállni.

2010. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyisd már ki a szemed cicavirág!Rajtam kívül szerinted nincs olyan,aki itt kér segítséget?Nem azt kértem,hogy oldjátok meg a házimat.Minden esetre köszönöm a válaszaitokat.Rájöttem,hogy nem lehet mindenki segítőkész.Mostmár csak azért is elolvasom mégegyszer ti kis műveltek.
2010. dec. 17. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Na hát angyalbögyöröcském, csakhogy a körömlakkozás meg a hajbodorítás mellett jut időd némi kultúrára, még ha "csakazértisből" is.
2010. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért hirtelen haragú, mert máris felkapja a vizet :-)))
2010. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!