Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol találhatok véleményeket a...

Hol találhatok véleményeket a magyar uralkodókról, valamint idézeteket tőlük? Géza fejedelemtől IV. Béláig kellene.

Figyelt kérdés

Pl. mint III. Bélától az, hogy a "birtokadományozás legjobb mértéke a mértéktelenség". Vagy Szent István Intelmei a fiának.

Vélemény kevésbé fontos, mert oda sajátot is írhatok, de azért jó lenne, ha tudnátok nekem linkelni pár oldalt. Már keresgélem egy ideje, de nem találtam túl sok mindent... Köszönöm!


2010. dec. 7. 21:46
 1/1 Drogfutár válasza:
Próbáld meg a Vikipédia, vagy a Sulinet Digitális Tudásbázis oldalt. Ha itt nem akkor a MEK (Magyar Elektronikus Könyvtár) oldalon biztos találsz infókat! Nekem ezek szoktak segíteni.
2010. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!