Miről szól az Antigoné?

Figyelt kérdés

nem füzetbe kell leírnom úgyhogy csak úgy lazán légyszi :D

olyanokat nem kérnék hogy az antigoné aztjelenti goné ellenes vagy a irónia van a műben ahol az irónok laknak


2010. dec. 2. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, hogy 6 éve olvastam és már igencsak elfelejtettem.. Azt tudom, hogy a végén meghal..:D És van benne egy gonosz király is. Viszont a fölöttem lévő már linkelt egy pozitív oldalt ami teljesen röviden levázolja a cselekményt.

Ajánlom, hogy ha rövidítve olvasod el ezeket akkor minden kérdésre amit kérdez a tanár(nő) és tudsz válaszolni tedd meg , hogy mikor jönnek az idétlen "hova bújt el Gizike a vonaton és akkor melyik ujján nem volt gyűrű" kérdéseknél ne kezdjen el gyanakodni, hogy fogalmad sincs... ;)

2010. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezaz 5öst írtam antiganéból!
2010. dec. 9. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!