Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kezdjek neki a rendezvé...

Hogyan kezdjek neki a rendezvényszervező projekt házinak?

Figyelt kérdés

Kapunk házinak egy olyan feladatot hogy csináljunk egy projektet, aminek témája egy cégnek szakmai napok szervezése. Kellene egy pár napos rendezvényt szervezni, mindenféle programmal továbbképzéssel és kellene néhány tipp hogy ti hogyan csinálnátok meg az egészet. Csak hogy nehogy valami hülyeséget csináljunk. Lécci írjatok néhány tippet, úgy általánosságban! Köszi!

Majd nem elfelejtettem, ennek az egésznek egy dokumentációnak kell lennie.


2010. nov. 15. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

előre közlöm h nem vagyok rendezvényszervező, de életem célja, hogy az legyek. :d

Szóval mivel szakmai napok, ezért az aktuális szakmához valamit kapcsolodó programok kellenének. pl ne vigyél faragáskiállítást egy acélszerkezeti céghez.

Gondolom ez családi rendezvény, és csak délután lesz, amikro nem dolgoznak az emberek. Sztem építtess egy kisebb színpadot, ahol bábosok délután, etsefele pedig valami előadó szórakoztatja a nézőket. Előtte helyezném el a padokat, hogy azok, akik egysznek, hallják a dolgot, ne kelljen választani a szórakozás és evés között. A gyerekeknek is midnenféle képpen kell találnod elfoglaltságot. Halyedben rendelnék egy játszóházat pár ovónénivel, akik rajzoltatnék, gyönöngyöt fűznének velük, tudod, meg hasonlók. A zene sztem semmiféleképpen se legyen hangos, mert ez egy nagy rendezvény, hogy tudjanak beszélgetni. Lehetne rendezni versenyeket a férfiaknak, nőknek(bár az ritkább) és persze családoknak. Pl feleségcipelő verseny, vagy hasonló "építő jellegű" elfoglaltságok. A lényeg hogy megmozgasd őket, és a közönségnek is izgalmas legyen. Annyi midnen ezsembe jutott az elején, de mostmindet elfelejtettem. Ha jut még eszembe vmmi, írok ;)jah, és persze a kajáról se feledkezz meg. ossz kajajegyeket, amiket egyenlő áron lehet megvásárolni, és legyen mondjuk 3 féle választék. mint a sulibüfé. Ez a legegyszerűbb. De pl üdítőket is adhatsz italjegyre. Így tudni fogod kb h mennyit kell megrendelni, mert ezt előre szokták a cégnél lerendezni, hogy ki mennyi kajajagyet kér, és gyorsabb is lesz a kiszolgálás. Sztem

2010. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!