Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan csináljam meg a töri...

Hogyan csináljam meg a töri esszét? Sosem írtam még ilyet :S

Figyelt kérdés
A feladat, hogy mutassam be 6. Lajos politikáját a megadott források(két szöveg) és egy ábra segítségével, ami a franciaországi forradalom idejét írja le, hogy akkor milyen államforma volt, mi volt a törvényhozói hatalom, mi a végrehajtói hatalom, és hogy mik voltak a szembenálló erők. Elolvastam a szöveget, de a világon semmit nem fogtam fel belőle :S Nem tudom, mi az az abszolutizmus, alkotmányos monarchia, stb. :'( Sosem kellett még ilyet írni, nem is vettünk, hogyan kell megfogalmazni, meg ilyenek :S
2010. nov. 11. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a megoldókulcs azt írja, hogy az alkotmányos monarchia bukásának okait kell feltárni.
2010. nov. 11. 15:45
 2/6 anonim válasza:
esszé: ki kell dolgoznod a tananyagot, mi sokat csináltunk ilyet, írj le minden lényeges dolgot, szedd pontokba, legyen szép és átlátható:))
2010. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit 15:55 leírt az egy vázlat. Az esszé egy fogalmazás, egy fogalmazás keretein belül kell kidolgoznod az adott témát, tagold három részre bevezetés, tárgyalás, befejezés. Ezeket bekezdésekkel jelöld, hagy két ujjnyi margót minden oldalon, nagy vonalakban ennyi.
2010. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15:52*
2010. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ogy kell "kinéznie", csak azt nem, hogy mit írjak bele...:S
2010. nov. 11. 16:04
 6/6 anonim válasza:
szar vagy.
2011. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!