Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írnom,...

Fogalmazást kell írnom, arról, hogy hogy mondanám meg otthon, hogy megbuktam, hogy tudnám ezt megírni?

Figyelt kérdés

Köszi, holnapra kéne, légyszi segítsetek!! :)

14/L


2010. nov. 8. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
bukj meg és megtudod<3
2010. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. nov. 8. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el Karinthy: Magyarázom a bizonyítványom. Abból remek ötleteket szerezhetsz.
2010. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de épp azt olvastuk, és onnan jött az ötlete a tanárnak hogy mi is írjunk, csak ne hasonlítson Karinthy-éhez, de azért köszi. :)
2010. nov. 8. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Megbuktam de nyáron tanulni fogok és észre se fogjátok venni a helyzetet csak belehúzok és mindent megtanulok, még talán jobban is járok majd vele mert legalább gyakorolni fogok a felvételire(ha lesz) vagy éretségire... Tiszta haszon lesz, csak bízzatok bennem :D
2010. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sztem arra kíváncsi a tanár hogy mennyire lennél lényegretörő. Ezt meg csak te tudod:D
2010. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ohh, köszi.Ez is jó.Ja, és a Karinthysat még egyszer köszönöm, mert tényleg jobb hogy elővettem mégegyszer és átolvastam azt a fejezetet, ötleteket merítek belőle, negyon köszi mindenkinek, de még jöhetnek. :D
2010. nov. 8. 20:44
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Persze, tudom, de hát segítséggel jobban megy :):)

Remélem nem jár itt az irodalom tanárom :D:D

2010. nov. 8. 20:45
 9/10 anonim válasza:

Hát mondjuk hogy mondanál-e hozzá körítést, hogy azért buktam meg mert az a tanár pikkel rám, meg stb. (bár ezt ha tanárnak írod akk nem ajánlatos:D ) vagy hogy megbuktam ,mert nagyon nehéz volt a doga, de a pótvizsgán biztos hogy átmegyek, mert most is jobban tudtam volna, csak félreértettem a kérdést, stb.

Az a kérdés hogy a mert után mit írsz:D Képzeld el magad abba a helyzetbe, és mit mondanál:D

Utolsó voltam.

2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :D:D

Már meg is írtam, majdnem egy oldal lett, és sok ötletet merítettem tőletek, köszi :D:D

2010. nov. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!