Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek mik a digitalizáci...

Szerintetek mik a digitalizáció hiányosságai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemen van egy ilyen feladatom ahol össze kell szednem, hogy melyek lehetnek a digitalizáció hiányosságai. Olyan szektorokról vagy üzleti folyamatokról kellene írnom, ahol még kevésbé vagy egyáltalán nincs jelen a digitalizáció.


Elsőre természetesen az egészségyügyi szektor jutott eszembe, és azon belül is olyan hiányosság mint pl a gyógyszer recept felírás, amit külföldön is elfogadnak. Viszont amint utána olvastam láttam, hogy ez már tulajdonképpen folyamatban van (legalábbis az elképzelés) a megvalósítás.


Nem is feltétlen csak magyar példákra kell gondolni, hanem általánosságban.


Most igy megakadtam az ötletelésben, mert minden ami eszembe jut arról kiderül, hogy már létezik azon a területen a digitalizáció. Továbbá egyes példák csak bizonyos országokban léteznek, máshol még nincs jelen de az azt jelenti hogy már folyamatban van az ötlet, így ilye szinten nem számít hiányosságnak, csak az egyes régiókban.


Esetleg valakinek van valamilyen tapasztalata vagy meglátása a digitalizáció hiányával kapcsolatban? Akár munkahelyen vagy a mindennapi életben


Bármilyen ötlet jól jön mert azok alapján is el tudok kezdeni gondolkodni.


Előre is köszönöm:)



tegnapelőtt 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Kényszerítő erők hiánya, iszonyat lassú a folyamat, de ha azt mondanák, hogy 3 év alatt digitalizálsz vagy jön a büntetés rögtön gyorsabb lenne.


Még esetleg, hogy az ember nehezen engedi el a papírt (az is rossz, ha mind a kettő egyszerre létezik)

tegnap 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!