Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a megoldásuk ezeknek a...

Mi a megoldásuk ezeknek a keresztrejtvény feladatoknak?(sűrgős)

Figyelt kérdés

Hiába keresem a neten vagy bárhol sehol se találtam meg a megoldását, ami jó is lenne.



1. az opioidok emésztőrendszeri hatása, van közöttük olyan hatóanyag, amelyet kifejezetten ezért alkalmazunk (19 betű)


2. paravénás (véna mellé történő) beadás esetén az etomidát hatóanyag ilyen hatású (12 betű)


3. A flunixin hatóanyag kiegészítő hatása, emiatt használható emésztőrendszeri és húgyúti görcsök kezelésére a nagyállatpraxisban (13 betű)


Válaszokat előre is köszönöm!



okt. 20. 14:31
1 2
 11/14 krwkco ***** válasza:
100%
Közbenső betűk nélkül nehéz eltalálni a keresztrejtvény szavait.
okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A ketteshez ezt találtam: A paravénás beadás súlyos lokális fájdalmat okoz. - De hogy ebből hogy lesz 12 betű, azt nem tudom, bocs.
okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az egyeshez esetleg ez?

Sőt, olyan opioidszármazék is létezik, amely csupán a _hasmenés enyhítésére_ szolgál, fájdalomcsillapító hatás nélkül.

okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
a 10.-re nektek mi jött ki?
okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!