Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Aaa teljes pánikba vagyok....

Aaa teljes pánikba vagyok. Most irtunk biologiabol dolgozatot és nagyon elrontottam ugy h tanultam ra egy csomot es meg azt is basszus megtanultam amit nem kellett volna:/ es valszeg 1es vagy 2 es lesz🙁?Most 11 osztalyos vagyok biosz valasztottam

Figyelt kérdés
erettsegi tantargykent mert vannak elkepzeleseim amihez biosz kell es jo ha megvan. es nagyon el vagyok keseredve h 1 el kezdem az evet es ezt mar nehez felhuzni egy 5 re:/ v van meg remeny?tokre elment a kedvem az egesztol mert szeretek tanulni es fontos nekem es megis elrontottam:/

ma 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem tudod az eredményt, szóval ne parázz előre. Mindenhova próbáltál írni valamit?

Simán lehet, hogy jó jegyet kapsz :)


Ha mégis rossz, akkor konzultálj a tanárral. Mutasd neki, hogy komolyan vetted a dogát, csak épp valami nem volt kerek. Kérd a véleményét, hogy mit ronthattál el, és hogyan tudod korrigálni.


Talán megengedi, hogy újraírd, és akkor azt a jegyet kapod meg.


Ha nem, akkor a szokásos tanulás-dogaírás mellett csapj le a lehetőségre, hogy extra jegyeket szerezz. Szorgalmi feladatok, PowerPoint előadások, önkéntes felelések...

ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Egy év eleji dolgozattal nem lehet elrontani egy év végi jegyet.
ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!