Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » PS I LOVE YOU Utóirat:szeretle...

PS I LOVE YOU Utóirat:szeretlek. Kit mi fogott meg ebben a filmnben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá hogy tetszett e valakinek a film illetve kit mi fogott meg benne.Meg hogy mi a véleményetek a filmről.
2010. nov. 2. 17:25
 1/9 anonim válasza:
Szerintem fantasztikus!!! Olyan sokszor elkapott a sírhatnék amikor először nézetem meg ezt a filmet.
2010. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajna óriási csalódás volt ez a film...

Se nem igazán humoros, se nem drámai..Halovány alkotás..


A poénok erőltetettek, a zenék meg felejthetőek voltak..


A színészi játék se igazán győzött meg..Főleg Hilary Swank-é..Nagyon nem passzolt a filmbe.

Na meg a mellékszereplők bohóckodása is idegesített..:S

Pedig az alapsztori jó lett volna, de sajna a kivitelezés nálam nem okozott maradandó élményt..


Egyedül az ír táj szépsége tetszett..


10/6

2010. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt nem ebbe a témába kellett volna raknod.A kérdésedre válaszolván pedig nagyon tetszett a film. (: Én is szeretnék egyszer olyan szerelmet mint amilyen Jerryé és Hollyé volt. Azok az üzenetek is a síron túl is tartó szerelemről árulkodtak.
2010. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A síron túli szerelemről árulkodtak igen.S kedves első én is szinte végigsírtam a filmet.
2010. nov. 2. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj!

Nem is tudom hányszor sírtam el magam rajta.

Nekem nagyon tetszett.Szerintem meg fogom nézni még néhányszor,ha olyan hangulatom lesz!

Engem már maga az alapsztori megfogott.

15/L

2010. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17:35

Szeretem a műfajt, és marha érzékeny vagyok mindenre, mindezek ellenére vele értek egyet... nagy várakozással ültem le, és halál unalmas volt.

2010. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17:35 vagyok

hát ez az


Ha csak mint egy átlagos,romantikus vígjátékot néztem volna meg, akkor lehet h. egy kicsit tetszett is volna..


De mindenki annyira ajnározta, meg el volt ájulva tőle, h. túl sokat vártam...Ezért csalódtamP

2010. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vígjáték?Hát ez egyáltalán nem vígjáték volt.
2010. nov. 4. 17:36
 9/9 A kérdező kommentje:
MA MÁR SAJNOS NINCSENEK ILYEN SZERELMEK VAGY CSAK NAGYON RITKÁK.A MÁR CSAK A PÉNBZSZERELEM VAN ÁLTALÁBAN!!!!!
2010. nov. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!