Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Bölcső és bagoly tartalom?

Bölcső és bagoly tartalom?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy tartalomra, csupán azért, hogy felfrissítsem azt, amit olvastam. Előre is köszönöm

aug. 24. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

www.google.com --> bölcső és bagoly rövid tartalom --> első találat: [link]


Ennyire nem tudsz guglizni? Ne legyél már életképtelen!

aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy olvastad. Akkor tudnák, miről szól.

Ha ezt most megjegyzed, s belekérdeznek 1-2 fontos részletbe, akkor bukta.

Lusta voltál olvasni.

aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4


Ha belekérdeznek 1-2 fontos részletbe, akkor is bukta, ha elolvasta. Vagy te tökéletesen emlékszek arra, hogy mi volt abban a filmben, amit közel fél éve láttál és még nem is tetszett?

aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítő szándékú, kedves kommenteket, hasznukat veszem!:)


A leszidáshoz annyit tennék hozzá, hogy jó lett volna figyelembe venni néhány tényezőt : több tárgyból is készülni kellett, a nyári szünet nem tartott örökké, a sok könyv és a részletek halványodnak, mert szorgalmasabb diákként már a szünet elején elkezdtem.. olyan tartalmat akartam ami részletes, esetleg segít időrendben átlátni a cselekményeket, a felmérés sokszor abból áll, hogy tudni kell részletesen, időrendben mesélni, nem csak válaszolni egy-egy kérdésre:)

Nyilván.. ha lesz időm újraolvasom, de nem kellene ám leszedni a fejem ilyesmi miatt! Minden jót mindenkinek <3

aug. 30. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!