Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene egy fogalmazás...

Valaki segítene egy fogalmazásba a légy jó mindhalálig pakk története című rész Böszörményi szemszögéből illetve csalódtam a felnőtekkbem rész nyilas misi szemszögéből?

Figyelt kérdés
Olvastam a könyvet

aug. 17. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Chatgpt
aug. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha olvastad, csak neki kell ülni és kész.

Ne bízd AI-ra, mert azoknak olyan a stílusa, amit a tanárok már felismernek.

aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Át kell írni, de azért mondtam, mert nekem fél perc alatt nyomott 2 oldal szöveget. Kár emiatt a helyieket fárasztani, mert a légy jó mindhalálig c művel többször vallattak és mindig inkább a halált választottam, minthogy elolvassam. Próbálkoztam többször is, de mindhiába. Ezen kívül faltam a könyveket és imádok olvasni, de a kincskereső kisködmön, az egri csillagok, a pál utcai fiúk és a légy jó minhalálig mindörökre vallatóeszközök maradnak.
aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"faltam a könyveket és imádok olvasni"

A kötelezők közül miket szerettél?

aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Sok mindent. Vörös és fekete, nyomorultak, csendes don, bűn és bűnhödés. Direkt a bonyolultabbakat írtam:)
aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Életem egyik hőstette, hogy 15 évesen kiolvastam a Nyomorultakat, az olyan hosszú volt. :) De hogy a Pál utcai miért nem tetszik valakinek, azt sose fogom megérteni... :)
aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem:) Nyilván a vége miatt. Közeli rokon lakott a Pál utca sarkán, elég gyakran megnéztem az olasz nagykövetség által elhelyezett tekintélyes méretű emléktáblát az utcában.
aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!