Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egri csillagok házi feladat,...

Egri csillagok házi feladat, valaki segít?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni az egri csillagokkal kapcsolatos házi feladatban?


IV. Eger veszedelme


1) Milyen előkészületeket tesznek a várvédők az ostrom előtt?

2) Mire esküsznek meg Dobó István és katonái? Segítség egy-egy szó

a - levél

b - kiáltozás

c - csoportusulás

d - rendelkezés

e - megadás

f - várvédelem


V. Holfogyatkozás


3) Milyen eszközöket, fegyvereket használnak az egriek-

-annak jelzésére,hol ás aknát a török?

-falakon feltolakodó törökök visszaverésére?

-török által emelt hasábfa-és rőzsehalmok felgyújtására?

-földbástyán felkapaszkodó törökök visszaverésére?



máj. 28. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Neked nem segítség kellene, hanem hogy valaki megcsinálja helyetted a házi feladatodat!

Az egyetlen segítség, amit adni tudok, olvasd el a könyvet, akkor minden egyböl menni fog

máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ja, olvasd el. Ha lusta vagy (mert az) akkor csak az ostrom-részt. Illetve onnét, amikor B.G. megérkezik a várba.
máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
16+ évesen még általános iskolába jársz? Wow.
máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Ugye az a baj, hogy ezek nagy részéhez elolvasni se kell 3 sornál többet, mert a mek.hu-s verzióban simán kikereshetők Ctrl+F-fel...
máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

De durva ez. Hogy tényleg felteszik kérdésként ezt. Miközben szarrá van cseszve az egész oktatás az idétlen lexikális tudás erőltetésével.


Gyerekek, meg mások is. Az irodalom csodálatos. És emiatt, és ezzel együtt, ha ezt így kiírjátok kérdésként, ti ezt, hogy az irodalom csodálatos a büdös redvás életben nem fogjátok megtapasztalni. Hová sietsz? Vár a tinder randi? Mivan megismertél egy kétszer szűz lányt badoon? Mi a frász van? Kezdődik a rocket ligue parti Esetleg haverokkal egyet fifáztok, tekkeneztek? Ébresztő bazki. Az élet többről szól.


Vagy én vagyok a hülye??

máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6. Kommentelő, először is én lány vagyok és igazából a legrosszabb átlagom 3.93! Én nem szarok a tanulásra, csak semmi kedvem nem volt egy 600 oldalas regényt kiolvasni! És nem csak azért mert lusta vagyok, hanem mert semmi időm nem volt év közben kiolvasni! Szó szerint az irodalom tanár (aki egyben történelem és nyelvtan tanár is közben) minden egyes órán feleltet valakit, az a valaki pedig legtöbbször én vagyok, mert lámpalázas vagyok és ezt a tanár kihasználja.. szóval az inkább idő húzós!
máj. 29. 07:34
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Végűlis a vége ugyanaz, nem olvastad el, de nem vitázom mert nem kell. Gondolom azért két új posztra maradt időd. Szerintem nem idő kérdése ez, hanem kedv. És utóbbi hiányzott. De mondom, nem baj.
máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a mesét! Nem 600 oldalas. Nagyon izgalmas, szép regény.

Az Egri csillagok hatodikos anyag. Nem olvasol könyvet, a házi feladatodat is másokkal akarod megíratni.

Az eredményed erős közepes.

A tanár a hibás, naná! Ki más, és jujj, feleltet, meg mindig téged.

Aztán mégis félanalfabéta szinten magyarázkodsz.


Ide 16 éven alul tilos regisztrálni. Hogy kerültél te ide?!

Úgy, hogy a neten lógsz, olvasod a nem neked való hülyeségeket, de nem tanulsz, nem olvasol.


Ahelyett, hogy olvasnál, idepötyögöd hosszan, hogy idegenek csinálják meg helyetted azt, amire te lusta vagy.

Szégyelld magad.


Ha pedig anyád írta ide helyetted, a te nevedben, akkor az alma nem esett messze a fájától.

máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"legrosszabb átlagom 3.93"


Ennyi bukás után ezt ne magyarázd be senkinek.

máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8! Attól függ, melyik. Van, 584, 521,és 600 oldalas is!
máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!