Tudnátok segíteni, hogy kell megoldani?

12x-(4-8x)=44
2024. jan. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2024. jan. 11. 18:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2024. jan. 11. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

12x-4+8x=44

20x=48

x=48/20=12/5

2024. jan. 11. 18:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2024. jan. 11. 19:19