2023. dec. 18. 15:59
1/1 anonim válasza:
190 = 10 * 19 = (20 / 2) * 19
ez alapján 190 = 20 alatt a 2
20 versenyző játszott, ez a versenyzők 4/5-e
innen kiszámítható, hogy az összes versenyző 25