Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen fogalmazást írjak a...

Milyen fogalmazást írjak a példaképemről?

Figyelt kérdés
Példakép??????:S
2010. okt. 21. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki a példaképed?
2010. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valaki aki rajzol nem tom ki.

Várj ..........

Vojnich Erzsébet

2010. okt. 28. 16:48
 3/3 anonim válasza:
74%

Példaképem Vojnich erzsébet, aki 1953 november 22-én született Budapesten. 1968-72 között a Képző és Iparművészeti szakközépiskolában tanul, majd 1976-81-ig a Képzőművészeti Főiskola festő szakán Gerzson Pál növendéke.

A főiskola elvégzése után 1988-ig tagja a Fiatal Képző- és Iparművészek Stúdiójának, 1980-tól a Képzőművészeti Alapnak.

1982-85-ig Derkovits ösztöndíjas.

1983-ban Derkovits nívódíjat kap, ugyanebben az évben egy finnországi ösztöndíj során elnyeri a Yuho Rissanen-díjat.

1991-ben Cagnes-Sur-Merben elnyeri a zsüri díját (23e Festival International de la Peinture), ugyanebben az évben ösztöndijjal egy hónapot tölt Lisszabonban.

1998-ban Munkácsy-díjat kap.

2007-ben az AEGON dijas Rakovszky Zsuzsa, neki itéli a társdíjat .

Vojnich Erzsébet szabadfoglalkozású képzőművész.

Férje Szüts Miklós festő, két gyermekük van. Anna /1986/ Nóra /1987/

Hihetetlenül nagyra értékelem munkásságát. többek között grafikáit ????, mert ????

mit tudom én pl úgy használja az árnyakat, színeket, grafittot, papír választása... Hozzá hasonló számomra XY, de ő bár a xx képén hasonlóan használja az ff technikát, de számomra a Erzsébet a leg...

Szeretnék hozzá hasonlóan alkotni, nagy művész lenni, alkalmazni a fény árnyék játékot, érzéseket kiváltani.. Bla bla bla kamuzz össze vissza

2010. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!