Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol alapfokú nyelvvizsgára...

Angol alapfokú nyelvvizsgára készülök. Ezt nem tudom, hogy kellene. Segítesz?

Figyelt kérdés

azt akarom leírni, hogy "Néha szeretnék egyke lenni. Ők mindent megkapnak amit csak akarnak és senki sem zavarja őket amikor számítógépeznek, például. De néha jól jön amikor a bátyám segít a tanulásban" ezt úgy fordítottam, hogy " Sometimes I would like to be an only child. They get everything they want and there's nobody around to diturb them while playing computer games, for instance. But" és itt jönne az hogy "sometimes it's good when my brother helps me in studying"

hogyan lehetne tökéletesen leírni?


2010. okt. 19. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
disturb*
2010. okt. 19. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó, de a példáult én így még nem hallottam. For example az, ami szélesebb körben elterjedt, amúgy jó, amit leírtál.

Alapfokú nyelvvizsga amúgy minek? Csak kíváncsi vagyok, mert tudomásom szerint semmit sem ér, pénzkidobás. Ha már nyelvvizsga, akkor középfok minimum.

2010. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bizonyítási vágyam van önmagamnak

egyébként én megpróbáltam volna a középfokot de a tanár nem engedte..

tesóm pl a középfokot hagyta ki

nem pénzkidobás.. ha befizetjük és sikerül utána én visszakapom a pénzt..

2010. okt. 19. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A ,,for instance" teljesen jó kifejezés a példáulra. Választékosabb talán egy kicsivel, de abszolút jó! Nehogy az előző hozzászóló miatt ne merd használni!
2010. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sometimes I would like to be an only child. They get everything they want and there's nobody around to disturb them while playing computer games, for instance. However, there are positive aspects of having siblings. For example it's good when my brother helps me with studying.
2010. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!