Az ABCDA’B’C’D’ téglatest három különböző lapjának kerülete rendre 36, 26, 30 cm. Számítsd ki a téglatest egyik csúcsa pl kiinduló három különböző el hosszának az összeget ?

2023. okt. 2. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

a+b=18

b+c=13

c+a=15

---------------

2(a+b+c)=46

a+b+c=23

2023. okt. 2. 17:30