Összevonás után meg kell állapítani ,hány tagú volt az eredeti kifejezés,hány tagú lett? 2xˇ+3x-5x+xˇ ( 2 db x felett négyzetet jelent). Összevonás után így jött ki nekem: 4x˘-2xˇ Ez így jó? És most ez így hány tagú 2? Kérhetek segítséget?

2023. szept. 26. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2x²+3x−5x+x²=3x²−2x=x(3x−2)
2023. szept. 26. 20:29
 2/4 anonim válasza:
XY=3/4⁴
márc. 30. 19:46
 3/4 anonim válasza:
□ így kell kockát rakni!!
márc. 30. 19:46
 4/4 anonim válasza:
XY= 8⁸
ápr. 28. 20:16