segitsetek fizika tz!!!!2023. máj. 30. 09:26
1/7 anonim válasza:
Arra nem előre kellett volna készülni? Sosem fogod megérteni, ha más megcsinálja helyetted, sem viselni a következményeit annak ha nem tanulsz. Ahhoz meg különösen pofátlannak kell lenni, hogy témazáró közben a neten írod ki, hogy mások megoldják.
2/7 anonim válasza:
Mekkora a síelő légellenállása,tömege?
Hogy indul el,a gravitáció által vagy löki magát a lécekkel? Utóbbi esetben mekkora tolóerőt fejt ki és milyen hosszan,mekkora sebességig?
3/7 A kérdező kommentje:
egyes valaszolonak: ha nem segitessz minek valaszolsz? ennyire nincs eleted?
2023. máj. 30. 09:57
4/7 anonim válasza:
Nincs. A súrlódás általános iskola 7. osztályos anyag, mit keresel egyáltalán az oldalon?
5/7 A kérdező kommentje:
orulok ha te 7.be ezt vetted nalunk 10.be kicsit mashogy megy
2023. máj. 30. 10:11
7/7 anonim válasza:
sin(alfa)=130/700 => alfa =
Energetikailag nézve, a kezdeti helyzeti energia egyenlő a végső mozgási energia és a srlódási erő munkájának összegével:
g*130=0,14*g*cos(alfa)*700+v^2/2 => v=