Tudnátok nekem ebben segíteni?


Hiányoztam az iskolából mert beteg voltam és lemaradtam az anyaggal és sajnos nem értem:(

a=8cm

b=5cm

K=

T=



2023. máj. 3. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam b=25cm
2023. máj. 3. 14:22
 2/5 anonim ***** válasza:

K=(a+b)*2

T=A*B

tehát K=8+25*2=33x2=66cm

T=8*25=200 négyzetcenti

2023. máj. 3. 14:25
 3/5 krwkco ***** válasza:
És ez milyen alakzat? Téglalap?
2023. máj. 3. 14:27
 4/5 krwkco ***** válasza:

"K=8+25*2"

Ha már...

K=(8+25)*2

2023. máj. 3. 14:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. máj. 3. 14:50