Sürgős segítségre van szükségem a matek házi feladatnál. PLSS HELP!!?


A 6 , 7 , 8. feladatnál kell segíteni.


[link]



2023. ápr. 18. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:

7)

2x-1 < x+3

x<4


x lehet 0, 1, 2, 3

2023. ápr. 18. 09:13
 2/3 anonim ***** válasza:

6)

(2^41+2^40)/(2^39+2^40)=(2^40(2+1)/(2^39(2+1))=2

2023. ápr. 18. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

8)

kerékpár: 0,7*30=20

roller: 0,4*30=12

sem kerékpár, sem roller: 3 => kerékpár vagy roller: 27

kerékpár és roller: 20+12-27=5

2023. ápr. 18. 09:21