Köszi a választ2023. márc. 15. 19:40
1/2 anonim válasza:
(n-2)*180° = 1800°
Innen már megy?
2/2 anonim válasza:
(n-2)*180°=1800°
Innen n=12.
átlók száma: n(n-3)/2=12*9/2=54