Van egy négyzetem, oldalai 1 egységek.

A két pont a kör közzépontját jelöli.

és az általuk közbezárt idom területét kéne kiszámolni.ami szükrével van jelölve.

[link]


2023. márc. 6. 17:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
90 fok az 1.57079633 radián igaz?
2023. márc. 6. 18:49
 12/24 anonim ***** válasza:
Pontosan Pi/2 radián.
2023. márc. 6. 18:51
 13/24 A kérdező kommentje:
akkor a végleges eredményem az 0.01076471969 ?
2023. márc. 6. 18:53
 14/24 anonim ***** válasza:

Még ez sem jó!


2*1/2*(1/2)^2(

2023. márc. 6. 18:55
 15/24 anonim ***** válasza:

Na még egyszer!

2*1/2*(1/2)^2*(Pi/2-1)=1/4*(Pi/2-1)=0,14

2023. márc. 6. 18:59
 16/24 A kérdező kommentje:
0,3858460483 ?
2023. márc. 6. 18:59
 17/24 A kérdező kommentje:
Várjunk várjunk, ha a az alfa pi/2, akkor akkor a sin alfa miért 1? az is pi/2, nem?
2023. márc. 6. 19:00
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem!

0,142699081

2023. márc. 6. 19:01
 19/24 A kérdező kommentje:
Áááá értem a sin 90 fok az 1 xD oksa basszus
2023. márc. 6. 19:03
 20/24 anonim ***** válasza:
Amint a #8-ban leírtam. Ha kérdezel,akkor olvasd el a válaszokat!
2023. márc. 6. 19:05
1 2 3