Matek törtben! A lap legaljân lèvő feladat! Koszi.

2023. febr. 28. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
2023. febr. 28. 18:03
 2/3 A kérdező kommentje:
2023. febr. 28. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi okoz problémát?

Nem tudsz vegyes számokkal számolni? Váltsd át őket közönséges törtté!


pl.: 1 egész 2/3 = 3/3 + 2/3 = 5/3

2023. febr. 28. 19:18