Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » James Bond - Die Another Day...

James Bond - Die Another Day tartalom?

Figyelt kérdés

Angolon megnéztük a James Bond - Die Another Day (Halj meg máskor) című filmet angolul és angol felirattal. Hétfőre ebből kell fogalmazást írnunk, de én nem értem a sztorit :S

Valaki segítene legalább magyarul nagyjából leírni? Vagy esetleg angolul?

Előre is köszönöm =)


2010. okt. 2. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"kedves" válaszoló!

Használtam a google-t, de bonyolultan van leírva és nem értem. Arra gondoltam, hogy valaki esetleg leírhatná a saját szavaival, mert úgy biztos érthetőbb.

2010. okt. 2. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:

No hát akkor, szánkón ne húzzalak? :) Kéretik nem megsértődni :)


James Bondot (Pierce Brosnan) legújabb titkos küldetése az Észak- és Dél-Korea közötti demilitarizált övezetbe szólítja, azonban nem teljesítheti feladatát, mert egy titokzatos áruló aknamunkájának eredményeképpen fogságba kerül. Hónapok telnek el, míg az NSA vezetője, Falco (Michael Madsen) nyélbe üt egy fogolycsere-akciót a kiszabadítására: Bondért a korábban Dél-koreában leleplezett Zaót ajánlják fel a britek. A fogolycserének azonban nagy ára van, Bondnak – mivel lelepleződött az ellenség előtt – M. (Judi Dench) utasításásra fel kell hagynia ügynöki tevékenységével, és végérvényesen ki kell lépnie a titkosszolgálat kötelékéből. A 007-est a Falkland-szigetekre száműzik, ahol kutatómunka vár rá, Bond azonban nem olyan ember, aki egykönnyen feladja. Noha korábban mindig szentírásnak tekintette felettesei szavait, ezúttal fittyet hány főnökei utasításaira, megszökik, és – egy hongkongi, illetve egy kubai kitérő után – Londonba indul, hogy felkutassa és leleplezze a titokzatos kilétű árulót. James Bondnak természetesen segítője is akad: a csábos Jinx (Halle Berry) személyében…

2010. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na így már sokkal könnyebb...köszönöm =D
2010. okt. 2. 14:24
 5/5 Apple707 válasza:
facepalm.jpg ....
2010. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!