Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jó angolosok!? Fogalmazás....

Jó angolosok!? Fogalmazás. Nem megy annyira

Figyelt kérdés

A Central Park-ról kellene írnom egy fogalmazást (min.10mondat) de úgy hogy lássa én fogalmaztam(szóval ne olyan legyen hogy tudja netről másoltam ki)

Valaki tudna segíteni?

(az a baj hogy most kezdtem az angolt...ebben az évben..és semmitsem tudok még)..(persze azért ha lehet ne legyen "dedós"szintű fogalmazás)

Nagyon megköszönném

Sokat segítene


2010. szept. 29. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Legalább azt írnád le, hogy magyarul mit írnál róla!


Amúgy felteszem az ilyenkor szokásos kérdést. Mikorra kell, és mennyit fizetsz érte?

2010. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

wikipédián ezt találtam....valami hasonlót


A Central Park egy 3,41 km² (4 km×800 m) területű nyilvános park Manhattan szívében, New York városában. A Central Park az 50-es utcáktól, a város kereskedelmi negyedétől egészen a 110-es utcákig, vagyis a Harlemig húzódik. A parkba sétálni, kocogni, görkorcsolyázni járnak az amerikaiak és a turisták. A Central Park 150 éves is elmúlt. Mivel rengeteg filmben és TV-sorozatban látható, a világ egyik leghíresebb parkja.


->>nem (bírok)/(akarok) ezért fizetni...hiszen nem kötelező...de ha van valaki olyan aki segítene nekem..nagyon megköszönném

mert sajnos nemnagyon tudok még angolból semmit:/

2010. szept. 29. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Én ezt tudtam kihozni belőle.


The Central Park is a public park in the heart of Manhattan, in New York City. The Central Park is located from the streets 50, from the trading section of the city to the streets 110, namely Harlem. Americans and tourists like to go to walk, run and roller-skate to this park. The C. P. is more than 150 years old. You can see it in a lot of film and tv series, so this is one of the most famous park in the whole world.

2010. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!