Ezust nitrat reakcioja sosavval egyenlet: vas es sosav reakcioja egyenlet: hidrogen klorid es ammonia reakcioja egyenlet: szen dioxid reakcioja kalcium hidroxiddal egyenlet: a hidrogen peroxid atalakulasa vizze es oxigenne egyenlet: ?

2022. nov. 1. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol van itt a kutya elásva?
2022. nov. 1. 20:21
 2/2 anonim válasza:

AgNO3 + HCl = AgCl + HNO3

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

HCl + NH3 = NH4Cl

CO2 + Ca(OH)2 = CaCO3 + H2O

H2O2 -> H2O + O2

2022. nov. 1. 20:27