Sürgõs! Valaki tuddna mondani egy rövid egyódalas mesét? Ami lehetõleg kisit ismertebb.

Figyelt kérdés

Holnapra kéne de elment a netem és nem tudom mit csináljak most is a telomrol irok.


egy rövid mesét kell még rövidebben elmondani.


tehát kérnék egy cimet és a lényegét.


2010. szept. 19. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De a kérdezőhöz képest tényleg semmi baj az írásoddal, azt nehéz lenne alulmúlni...
2010. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem.az "az nélkül".

Te meg jobb lenne ha ezentúl megtanulnád,hogy csak arra válaszolj amit kérdeznek.

2010. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Oké, akkor legyen az nélkül:) És nyugodtan írd a hülyét hüjének vagy a muszájt muszálynak, akkor is igazad lesz, ha szerinted úgy jobban néz ki. Kisgyerek, menj aludni!
2010. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem szoktam úgy írni.

Szerintem inkább te menj aludni,és ha már gyerekes viselkedésről beszélünk,nem is tudom ki kezdett el beszólni a kérdezőnek.

2010. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért, ki tiltja hogy beszóljak? Vasárnap este áll neki a házijának és azt várja hogy más csinálja meg helyette. Egyest kap, így járt, vállalja el ha már nem csinált semmit. Te meg játszd a védőügyvédet továbbra is, biztos szüksége van rád még pár 10 évesnek, nagy karrier:)
2010. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a körülményeket kell nézni,hanem azt hogy segítséget kért.Elsősorban ezt kellene figyelembe venni...
2010. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hogy itt milyen bunkók vannak. Azért írtam ilyen rosszul mert a telómról írtam.

És világosan leírtam hogy elment a net és tegnap nem voltam itthon. És ne örülj nem kapok egyest.

2010. szept. 20. 07:06
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja és már dél óta csináltam a leckéket.
2010. szept. 20. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!