Egy 30kw teljesítményű emelődaru egyenletesen 9m magasra emel egy 2000kg tömegű testet a,mennyi munkát végzett? b,mennyi idő alatt emelte fel a testet?


2022. jún. 1. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ket képletet kell ehhez használni: W=m*g*h, és P=W/t
2022. jún. 1. 07:51
 2/4 A kérdező kommentje:
A 30Kw mibe kell átváltanom?
2022. jún. 1. 08:08
 3/4 A kérdező kommentje:

A megoldás az W=180000j

t=6s ????

2022. jún. 1. 08:23
 4/4 krwkco ***** válasza:
Nm/s
2022. jún. 1. 08:42