2022. ápr. 28. 17:32
1/4 A kérdező kommentje:
*hany karton volt
2022. ápr. 28. 17:59
2/4 anonim válasza:
p + k = 42235
4 * (p + 324) = k + 2641
Ebből az egyenletrendszerből ki tudod számolni.
3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2022. ápr. 28. 21:49
4/4 A kérdező kommentje:
Ja meg amnyi
2022. máj. 28. 19:52