Az alap képletet tudom : l=l0*T*alfa
De mi a képlet, ha az lo, T, vagy az alfa hiányzik?
Előre is köszönöm, a segítséget!
2010. szept. 12. 13:44
1/2 anonim válasza:
Ne mondd már, hogy nem tanultatok még egyenlet rendezést, mert frászt kapok...
lo=l/(T*alfa)
T=l/(lo*alfa)
alfa=l/(lo*T)
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Nem nagyon értem ezeket a dolgokat (: De ez nagy segítség, így már könnyebb lesz.
2010. szept. 12. 13:51