1/5 anonim 



válasza:





Kivonatolod Wikipédiáról. Egy több ezer éve lakott település történelmét sehogy nem foglalod össze 3 mondatban, akármennyire megúszósra próbálod venni a házi feladatot.
2/5 anonim 



válasza:





Dolgozni minden második ember Ausztria, kapni 1500 Ejró!
3/5 anonim 



válasza:





1esnek igaza van a 2es meg gondolom valami albán délszláv szerencsétlen...
4/5 anonim 



válasza:





Itt lakok, nem vagyok délszláv:D viccet félretève ha a múltja nem is de a jelene biztos erről szól
5/5 anonim 



válasza:





4es ja az lehet minden keletinek erről szól aki az osztrákokhoz állt napszámba...az kb tényleg kihozza a "minden második" átlagot
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!