2022. jan. 12. 17:25
1/4 anonim válasza:
6 vagy 9 vagy 12 vagy 15, bármelyik lehet.
2/4 anonim válasza:
Ha az a kérdés, hány kérdésre válaszolt helyesen, akkor az a válasz, hogy 9-re.
3/4 anonim válasza:
4a-2b=24
4a = 24+2b
a = 6+0.5b
Itt meg kell nézni, milyen b-kre jön ki valid a.
a+b a kérdés, arra az jön ki, amit 1-es írt.
4/4 krwkco válasza:
A legkevesebb válasz, amivel 24 pontot lehet nyerni, az 6 jó. Ahhoz a pontszám ne változzon, minden jó válaszra 2 rossznak kell jutni. Vagyis a válaszok száma 3-asával növekedhet. Így jön ki az eredmény, amit 1-es írt.